28 Aralık 2016

Yeni yıl alışverişi2016'yı hiç de iyi geçirmedik. Hem aile, hem ülke, hemde dünya  olarak. 2017 den ümitli olmamız lazım evet ama benim ok inandığım bir söz vardır ''gelen gideni aratır diye''. Umarım bu söz 2017 için geçerli olmaz ve tüm insanlık için en önemli şeyin yani tüm dünyada huzurun yer aldığı bir sene olur.

Her şey yaşanırken acı veriyor insana, üstünden az da olsa zaman geçmeye görsün rutinimize dönüyoruz. Dönmeliyiz de. Bu bence bir şeylere alışmak değil bazı insanların dediği gibi bu hayattan kopmamak.

Kız kardeşim geldi Afyon'dan geçtiğimiz cumartesi Buğra'nın doğum günü partisi için. ( Geçtiğimiz cumartesi günü evde 40 kişiden oluşan bir parti vardı. Buğra'nın 6 yaş doğum günü partisi. Ona ait yayını sonra yapacağım. Fotoğrafları elemek lazım bir ve bu nasıl zaman alıyor bilen bilir :) ) 10 gün kadar kalacak bizde ve bu sayede hem birbirimize hemde minnak yeğenim Aslan'a doyacağız. Aslan henüz 3 aylık bir baby ve 41 kere maşallah ok tatlı.

Dün semoşla şöyle bir yeni yıl alışverişine kaçalım dedik. Benim çocuklar okulda, Aslan'da anneannesi ile evde kaldı. Bizde abla kardeş kız kıza hem alışveriş yaptık ( herkese yeni yıl hediyeleri aldık ) sonra ise biraz kahve keyfi yaptık. Özlemişiz, ne çok konu oluyor konuşacak özleyince insan özlediği kişi ile. 

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...