5 Ekim 2016

Ve Buğra sünnet olur ... ( 23 Mayıs 2016 )
 
Bu son kareyi Buğra yattığı yerden kendi fotoğrafladı :)

Mayıs ayında bir dizi gezi planlamıştık ve Nursen'ler ile beraber 2 aile Amasya, Tokat, Çorum ve Ankara'yı kapsayan bir tatil yaptık. Tatil dönüşünün hemen ertesi günü Buğra sünnet oldu. Aslında Buğra'nın zaten ameliyat olması gerekiyordu ve bu tarih onun için planlanmıştı. Kulaklarına tüp takıldı, geniz eti ve bademcikleri alındı. Bizde madem genel anestezi uygulanacak, bu üç operasyonu geçirecek arayı sünneti de sıkıştıralım dedik. Doktor da olur deyince karar verdik ve yaptırdık.

Ameliyata girmeden gayet neşeliydi. Çıktığında ise bizi şaşırtan hala o neşeyi koruyor olması oldu. Anesteziden çıkıp kendine gelince gayet keyifli bir şekilde devam etti günün ilerleyen saatlerine. Hatta bir ara '' anne hadi Eren'lere gidelim '' deyip yataktan doğruldu ama hala ufak ufak baş dönmesi vardı. Akşam üzeri de hastaneden çıkıp eve döndük.

Ortalama 1 hafta sürdü sünnet sonrası ona dikkat etmemiz. Okula gitmedi bir hafta ve o hafta boyunca biz hiç zorlanmadık. Acıyor bile demedi. Dayanıklı fırlama :)

Sünnet düğünü yapmadık. Onu önümüzdeki bahar aylarında yapmayı düşünüyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...