3 Haziran 2015

Aralık 2014'den kareler


Buğra ilk kez diş kontrolu için dişçi kotuğuna oturmuştu. Begüm'ün ise 2. kontrolleri yapılmıştı. Beni şaşırtan ise Buğra'nın hiç çekinmemesi olmuştu.Okuldan eve gelen oğlunun çantasını kontrol etmeyi unutan anne gece 1,5 da aklına gelir ve kontrol ederse öğretmeninden şöyle bir not bulur. '' Yarın yerli malı haftası kutlaması yapılacaktır. Herkesin çocukları ile beraber sabah yiyecek birşeyler göndermesini rica ediyoruz '' başımdan kaynar sular döküldü ve hemen kolları sıvayıp 2 posta cupcake pişir, her birine kürdan sapla ve desenli bantlar ile mini bayraklar yapıp yapıştır. İşim bittiğinde sabah olmuştu ama oğlumun sabah uyanıp da gördüğü zaman verdiği tepki dünyalar bedeldi.


Begüm'ün okulundan bir poster projesi ödevi vermişlerdi. İstediğin şekilde yapabileceğin kendini tanıtan bir poster. Begüm'de posterini böyle yapmayı uygun gördü. Craft müptelası annenin kızından da böyle bir iş beklenir :)


Anneden azar işitince kendini yatağın yanında uyurken bulan yaramaz :)Ona gitar aldım ve okuldan gelir gelmez hediyesini verdim. İlk tepsi ''anneee seni çok seviyorum'' olmuştu. İkinci tepkisi ise Ankara'nın bağlarını çalıp söylemesi oldu :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...