12 Mart 2013

Nutella saldırısı
Benden önce uyanan ve beni uyandırma zahmetine katlamaktansa 1 kavanoz nutellayı alıp mideye indirmek daha cazip gelen evin haylazından son durum. Sadalyeye oturup masa da yemek yerine, sandalye yardımıyla mama sandalyesine kendi kendine oturmuş ve nutellayı hem yemiş hemde resim yapmış kendince :) şimdi gülüyorum ama sabah fenaydı :)

15 yorum:

 1. Buğra tam bir nutella çocuk olmuş çok sevimli görünüyor ama ilk gördüğündeki tepkini düşünemiyorum canım valla nasıl temizlenir bu kadar çikolata aman Allah ım:)

  YanıtlaSil
 2. Sorma :) Buğra'yı yıka-pakla, yedir uyut, evi topla bu saat oldu ve o duvar hala nutellalı haliyle bana bakıyor. Birazdan ya allah bismillah deyip bende saldırıya geçicem :)

  YanıtlaSil
 3. Off çok zor sana kolay gelsin ,bu arada birşey sormak istiyorum Begüm doğum günü için hazırladığınız çilekli banner ı kestikten sonra biribirine nasıl tutturdunuz?

  YanıtlaSil
 4. aaaaaaaaaaaaaaaa inanmıyorummmmmmmmmmmm

  YanıtlaSil
 5. Ada ve biz; çileklerin yeşil kısımlarının bittiği her iki yandan delgeçle birer delik deldim ve kırmızı kurdelayı bu deliklerden geçirerek birbirine birleştirmiş oldum. Püf noktası kurdela deliklerden geçerken kurdela kısmı arkada kalacak şekilde geçir ki sadece delikten geçen kısmı görünsün. Doğum günü hazırlıkları var galiba sende de :)

  YanıtlaSil
 6. evet canım doğum günümüze çok az kaldı hafta ya hazırlık var bakalım nasıl yetiştirecem inşallah yapabilirim :)

  YanıtlaSil
 7. Eminim yaparsın, konsept bir doğum günü mü olacak ?

  YanıtlaSil
 8. Allahım sen yardım et bizlere: )
  Ya ben emınım biz böyle değildik!/anneme sormam tabii: )/

  Sabah ısırsaydın her yerini...

  YanıtlaSil
 9. Nasıl bir zevktir Buğra için bu tahmin edebiliyorum :) Ve annesi için nasıl bir eziyet :) Çok tatlı ama çok kızmasaydın annesi ;) Yıkanıp paklanır da duvara da sürmeseymiş bari :)

  YanıtlaSil
 10. Çok ilkin bir Buğraaaa diye çığlık attım sonra bende gülmeye başladım :) beim gülme sinirdendi tabi ki :)

  YanıtlaSil
 11. Anne mahsustan tam yemelikti aslında. Oh nutellalı nutellalı :) bende çok severim nutellayı ama ilk gördüğümde kaka sandım sonra nutella kavanozunu görünce ve kokusunu alınca içim rahatladı :)

  YanıtlaSil
 12. aman allahımmm bu ne tatlılıktır böyleee maşallah sana nasıl becermiş o sandalyeye çıkmayı o duvarı nasıl o hale getirmiş. düşünemiyorum seni sabahın köründe gözünü açar açmaz karşılaştığın manzaraya gülsemmi ağlasammı diye yüreğine iner :) ama keyif aldığı her halinden belli

  YanıtlaSil
 13. Evet konsept kraliçe Ada kendisi seçti bu temayı, dün akşam tütüsünü yaptım bakalım yaval yavaş başladı hazırlıklar

  YanıtlaSil
 14. Nasil becermis bunu ya. O mama sandalyesine sandalyeden nasil gecmis. Iyi ki dusmemis. Ama cok komik;) Allah eksikliklerini gostermesin.

  YanıtlaSil
 15. Merhaba blognuzu beğendim izlemeye aldım.Nutellayla oğlunuz tam bir çikolata olmuş çok sevimli görünüyor:))Öpmek istedim.Bende sizi blogma bekliyorum umarım kırmaz bize katılırsınız sevgiler:))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...