6 Nisan 2012

Gamze için uygun donörler bulundu :)

EVET DOĞRU DUYDUK HOCA YURT DIŞINDAN TAM UYUMLU DONÖRLERİN TESPİT EDİLDİĞİNİ SÖYLEDİ. BUNDAN SONRAKİ AŞAMA BU KİŞİNİN SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLMASI VE GÖNÜLLÜLÜĞÜNÜN DEVAM ETMESİ. AMA BENCE HERŞEY SİZLERİNDE DESTEK VE DUALARI İLE BİRLİKTE SIKINTISIZ BİR ŞEKİLDE SONUÇLANACAK. BÜTÜN DESTEĞİNİZ İÇİN BİNLERCE KEZ TEŞEKKÜRLER. ÇOK SEVİNÇLİYİZ BÜYÜK BİR BASAMAĞI ATLADIK, GÖZ YAŞLARIMIZ SEVİNÇTEN AKIYO BU SEFER.
Bu güzel cuma sabahında bundan güzel, bundan hayırlı bir haber olabilir mi. Ey Allah'ım sen tamamına erdir. Bundan sonra su gibi aksın. Herşey yolunda gitsin. Dualarımız kabul olsun ve bu güzel aile hep mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam sürsün inşallah.
Gamze; sana, canımız, kanımız ve dualarımızla yanındayız diyen insanların gerçek olduğunu bilmek ne güzel. Bu gerçekliği nasip eden rabbime şükürler olsun. Gülümse Gamze'cim, gülümseki dünyanın bütün gülleri senin için açsın.
Daha çok daha güzel günler geliyor.
 
 
 
 
 

4 yorum:

 1. evet gerçekten negüzel birhaberallah cocuguna bagıslasın bu guzel anneyı ınsallah

  YanıtlaSil
 2. Bugün yoğunluktan hiç bakamadım bloglara, başlığı görünce bıraktım hepsini bir kenara. Çok çok mutlu oldum gerçekten, sağlıkla tamamlansın tedavisi tez vakitte inşallah ama inanıyordum bunun olacağına taaaa içimden..

  YanıtlaSil
 3. :)ne güzel bir haber rabbim evladına sağlıkla kavuştursun inş

  YanıtlaSil
 4. Amin en ksa zamanda kesin sonuçlar alınıp tedavisi tam anlamıyla başlar ve sonuçlanır inşallah.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...