24 Kasım 2011

Öğretmenler günü ve pijama partisiİlk kez bugün ismini  ve en çok sevdiği arkadaşı olduğunu söylediği güzellik Bihter. Çok seviyormuş Bihteri. Kreşin face sayfasından Bihter'in annesi ile yazıştık. Onlar uzun zamandır biliyor ve çok seviyorlarmış Begüm'ü. Bihter evde sürekli Begüm'den bahsediyormuş.

Ne güzeldir bu ilk dostluklar.Bugünün şerefine patlamış mısır keyfiKreşimizi sahibesi, aynı zamanda müzik öğretmenleri Ayşe hanım


Yeşim öğretmenlerinin öğretmenler gününü kutluyorlar

Bugün kreşde çocuklar için pijama partisi düzenlediler. Aynı zamanda öğretmen günü kutlaması yapıldı. Çok keyifli döndü eve çooook. Çok eğlenmiş, keyif almış belliydi. Kreşin facebook sayfasında bugünkü kutlamalara dair fotoğrafları yayınlamışlar. Hemen indirdim tabi. Bu güzel günlerini blog sayfasında yayınlamadan geçemezdim.

Malum ilk öğretmenler günü kutlaması ve ilk pijama partiydi. Begüm sosyalleştikçe, eğlendikçe ve hayatına yeni renkler katıldıkça, içimde kelebekler kanat çırpıyor sanki.

Bu devirde çok gerekli bu kreşler çocuklara. Malum herkes gönderdiği için etrafta oynayabilecekleriçocuk kalmıyor. Hele bizim bu semtte, yazın tatile, kışın kreşe. Begüm ''anne hiç arkaşım yok ki benim, canım sıkılıyor''derdi önceden. Şimdi ise öyle mutlu ki.

Allah herkese imkan versin ve herkes çocuğunu gönderebilsin istiyor yüreğim.

4 yorum:

 1. Begüm de ilk dostunu bulmuş...Onun için hep özel olur inşallah...Fotoğraflarda gözlerinin içi gülüyor , ne güzel...Çok öpüyorum canım..

  YanıtlaSil
 2. ne güzel şeyler bunlar insan nasılda keyif alıyor değilmi selmacım.Allah yüzlerini hep böyle güldürsün inş.

  YanıtlaSil
 3. İlknur çok şekerler gerçekten. Begüm arkadaş delisidir zaten. Şimdi Bihter aşağı Bihter yukarı durumundayız :)

  YanıtlaSil
 4. Amin Sevilay, su gibiler, insanın içini şenlendiriyorlar.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...