30 Ağustos 2011

Bayram cicileri hazııııııııııır


Bugüne bayram temizliğiyle başlayıp, çocukları yıkayıp yatırıp, üstüne bir film izleyip, bayramlıkları hazırlayıp böylece bitirmiş oluyorum. Bayram neşe dolu gelir benim gönlüme. İçim içime sığmaz. Herşey başka parıldar gözümde. Kendi çocukluğumda ki bayramlar gelir gözümün önüne. İşte bu yüzdendir ki, annemden ne gördüysem çocuklarıma bayram adına yaşatasım gelir. Bir sene boyunca alamadığı almak, yeni yeni ciciler giymek, bol bol şeker yiyip-harçlık toplamaktır bayram benim gözümde. Çocukken böyleydi, hala da böyle ne yalan söyliyim.

Öncelikle ailemin, akrabalarımın, dostlarımın ardından tüm islam aleminin Ramazan bayramı mübarek olsun. Rabbim bereketini yağdırsın üstümüze. Tüm dilekleri kabul, tüm günahlarımız affolsun.

Bayramınız kutlu olsun.

8 yorum:

 1. Begüm!cük sağlıkla, keyifle giysin güzel cicilerini.. güzeldi daha güzel olur bu pembelerin içinde şimdi.. maşallah.. iyi bayramlar olsun canım:)

  YanıtlaSil
 2. İyi bayramlar dilerim :)

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim Delişim, sana da iyi bayramlar canım.

  YanıtlaSil
 4. Sana da iyi bayramlar Didem'cim.

  YanıtlaSil
 5. kıyafet çok cici.Güzel melek güle güle giysin inş.İyi bayramlar.

  YanıtlaSil
 6. Sevilay'cım sana da iyi bayramlar canım. Minik bebeğini de misss gibi kokla benim için. Nede güzel kokuyordur o şimdi.

  YanıtlaSil
 7. bayramlıklarını güle güle giysin Begümcük , inşallah bayramları senin hatırladığın gibi hatırlar büyüdüğünde...
  bayramın kutlu olsun canım ,çok öpüyorum

  YanıtlaSil
 8. Sağol İlknur'cum, umarım hatırlar tatlım.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...