4 Nisan 2011

Öykü, güzeller güzeli yeğenim dünyaya geldi...


15 Mart 2011

O gün annem bendeydi. Allah'tan ki kalmış. Gece saat 11, kardeşim aradı ve abla Şulenin suyu geldi hastanedeyiz ama bebek kakasını yapmış ve kafası da sıkışmış dedi. Ardından doktoru aradılar. Doktor Filiz hanım hemen sezaryen hazırlansın demiş. Kardeşimin bana sorusu telefonda abla ne yapayım, Zeynep Kamile mi gideyim, yoksa verdikleri kağıdı imzalayıp, sezaryene evet mi diyeyim. Cevabım tabi ki imzala ve hemen sezaryene alsınlar oldu.

O riski anlayamadı çünkü. Suyu da gelmiş, biraz daha beklesek belki normal doğar diye düşünüyor. Ama biraz daha beklemek gibi bir şansının olmadığını anlayamadı. Bu noktada beni araması iyi oldu. Çünkü benim doktorum yaptırdı doğumu. Bu nedenle içim çok rahattı. Filiz hanım öldürseniz gereksiz yere asla kimseyi sezaryene almaz çünkü. Gecenin 1,5'ğu ve minik Öykü geldi dünyaya. Allaha şükür gayet sağlıklı idi.

Sarışın, mavi gözlü ve beyaz tenli bir güzel. Gece saat 3 anca dönebildik eve. Allah'tan süt sağıp bırakmıştım giderken de, annem Buğra uyanınca hemen vermiş sütünü ve hemen uyumuş bizim kerata. Allaha şükürler olsun ki, bir bebeğimiz daha sağ salim katıldı aramıza.

Hoş geldin halacım,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...