28 Temmuz 2010

23. ayımızı da bitirdiiiiik


Beni yatağında misafir etti


Hayvan sevgisi depreşti


Halasının evin de babaannesinin ve büyük dayısının doğum günü kutlamasını yaptık.
Aramıza yeni katlan Baran bebeği ziyarete gittik. Bu arada Baran prensesin kuzeni oluyor. Halasının oğlu yani, anlayacağınız artık halasını paylayması gerekecek.


Yavuz eniştesi ile bilgisayar keyfi

Dayısı ziyarete geldi. Bu sayede Zeynepece ile bol bol oynama fırsatı buldular.Koltuktan minderlere atlama oyunu.

2 Yaşına 1 ay kaldı bitanem. Gözümüzün önünde hızla büyüdün. Yakalayamadığım anlarda oldu ama çoğu hala hafızam da. Seni çok seviyorum meleğim.

27 Temmuz 2010

Wow Kremlin Palace da tatildeyiz
Öğle uykularımızı hamakta sallana sallana uyuduk kızımla.


Umut eniştesi ile denizde oyun ve kahkaha


Çerez delisi ya bizim ki...Babasının biraların yanına  söylediği çerezleri onlardan önce kaptı bizim ki... 


Müzik, eğlence ve dans olunca yerinde dururmu hiç sultanım. Atladığı gibi kucağıma, doğru piste. Kime çekmiş bilmem ki :)Akşam olup saat 9'u gösterince bizim ki işte böyle arabasında uyuya kalıyordu.
Kendine yeni arkadaşlar da edindi. Kumun tadını sonuna kadar çıkardı diyebilirim.


Şekere her ne kadar karşı olsam da teyzesi gibi kıyamayanlar sağolsun ne isterse yapıyorlar. Bizim prenses bayaaa bir şimardı anlayacağınız bu tatilde.Otelin Balık restoranın da yemekteyiz.


Otel de bir de minikler için lunapark var. Sık sık oradaydık diyebilirim. İşte Begüm ve ben (annesiz binmiyor ) trendeyiz.Lunaparkda ki palyaço heykelini mıncıklarken...İşte şımardığımız anlardan biri daha. Umut'cum sağolsun Begüm'ün mısır sevdasını bildiği için  kapmış,  hepimize birer mısır getirmiş. Ohhh ne ziyafet oldu ama...Bu arada üç hüreller gibiyiz :)


Bebek dediğin böyle güzel mi uyur yaa Rabbim...

Otelin Türk restoranındayız. Bu ara da söylemeden geçemeyeceğim bu güne kadar gittiğim oteller arasında number one oldu Wow Kremlin Palace. Abartısız mükemmel yemekleri vardı.


Teyze -yeğen


Sahilin, kumsalın ve denizin sonuna kadar çıkardık bu tatilde.


Begüm ve dalgalar.... Unutulmaz görüntüler bunlar.


İlk 4-5 gün tırstı, havuz da ve deniz de kucağımızdan inmedi. Ama sonra birden bire geçen sene ki gibi kendi kendine yüzmeye başladı. Öyle tatlı yüzüyorsun ki bebeğim.Biz yemekteyiz, Begüm ise kedilerin peşinde.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...