23 Kasım 2010

26.ayımızdan kesitler

Begüm'le beraber yaptığımız muffin

Geçtiğimiz yılbaşı Begüm'e çektirdiğimiz piyango biletimiz. Son 3 rakamını tutturmuştu bebeğim. Bakalım bu sene şansımız nasıl olacak.


Tahminimden de fazla kitap kurdu oldu bu aralarBegüm ilk kez bir düğüne gitti. Sevgilinin bir arkadaşının düğününe gitmiştik. Bir balkan düğünü idi. Düğünün en çok tadını çıkaran Begüm oldu. Bu kadar eğleneceğini hiç düşünemezdim. Düğün salonunu hayran bıraktı yine kendine. Pasta kesilmesi sırasında, eline fotoğraf makinasını alıp, fotoğrafçılarına yanına geçip çekmeye başlayınca, herkesi şaşırttı. Yabancı konuklar dahi ''bravo'' diye bağırarak iyice teşvik ettiler miniğimi.
Baran'ı Buğra'nın yatağına yatırdık yatırmasına da Begüm'den kurtaramadık yine. Baran nerde Begüm orda.


Bu sene yediğimiz mısırın haddi hesabı yok. Anne mısırcı olunca, kızı da öyle oluyormuş demek ki. Mısır kurdu seni.


Yakışıklı Baran'la ayna karşısında gülmece oynarken. Yani onu böyle gülerken görmek zor olduğu için, hazır bu fırsatı yakalamışken tadını çıkarmadım diyemem.


Fotoğraf makinasını şarj ediyorum ama lazım olduğu zaman bir de bakıyorum ki şarjı bitmiş. Küçük hanım eline alıp her fırsatta fotoğraf çektiği için bize fırsat kalmıyor. Bu fotoğraflarıda kendisi çekmiş. En çok kendi fotoğraflarını çekmeyi seviyor zaten. Megoloman şey ne olacak...:)Onunla basket oynamayan anneye kızınca

Seni çok seviyorum huysuzlar kraliçesi...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...