11 Ocak 2010

Güle güle 2009, merhaba 2010


İşte yeni yılımız da böyle geçti. Çekirdek aile biz, Begüm'ün halası ve eniştesi, dayısı, yengesi ve Zeynepece hep beraberdik. Nursenler gece yarısına kalmadan kaçtılar. Başka bir evde, başka bir ev partisine daha davetliydiler çünkü. Sağolsunlar, yarım elma gönül alma iki tarafıda mutlu ettiler anlayacağınız.

2009'un son günü nasıl mı geçti ! şöyle..

Hediyelerimiz yeni yıl ağacımızın altında yer aldı.

Akşam dahil olmak üzere sabaha kadar atıştırılacak yemek menüsü hazırlandı. Yukarıda gördüğünüz yemek masası fotoğrafı, akşam yemeği için hazırlanmış masamız. Bu masa sabaha kadar birkaç kere değişti farklı menülerle anlayacağınız.

Sonra beklediğimiz misafirlerimiz geldiler ve gecemiz başlamış oldu.

Begüm ve Zeynepece bol bol oynayıp, güldüler. Yemekler, aperatifler,meyveler , çerezler derken en az bizim kadar onlar da tıkındılar.

Kafamızda yeni yıl kukuletalarımız, gözlüklerimiz ile objektif karşısında bol bol poz kesmeler. Dans ettik, güldük, yedik, içtik, oynadık, tv izledik, havayi fişekleri izledik derken geceyi bitirdik.

Bu arada, bu yıl piyangomuzu Begüm çekti. Kızım son üç rakamı tutturarak bizi şaşırttı. Çünkü biz her sene piyango alırız fakat amortiyi bile tutturamayız. Kızımın şansı bizden daha bol anlaşılan :)

Biz 2010'a çok güzel ve çok mutlu girdik. Ailemiz ve sevdiklerimizle beraber. Umarım sizlerde en az bizim kadar mutlu karşılamışsınızdır 2010'u...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...