20 Ekim 2009

13.5 aylık olduk bile :)))

Baba ile evde pazar keyfi...

Bisiklet binebilmek için baba'mıza cilve yaptık. Baktık gelen giden yok, surat yaptık.

Muhteşem ikili

İşte, pazar sabahına bundan daha güzel uyanma şekli olabilirmi. Baba kız günaydınlaşıyorlar. Ay bir de pek cilveliler.

15 yılın ardında lise arkadaşlarımla Yasemin arkadaşımızın evinde buluştuk. Fotoğrafta Yasemin'in ve Ayten'in oğullarıyla oynuyor Begüm. Begüm'e arkadaş olsun yeter. Bu arada insan eski dostlarını özlüyormuş gerçekten. Hani ; ''gözden ırak, gönülden ırak'' derler ya, hiçte öyle olmuyormuş.

Baba ile park eğlenceleri

Sinirliyim haaa ....durumunda küçük hanım. Çünkü işimin olduğunu ve birazdan onunla oynayabileceğimi söylediğim halde, sabırsızlık fırtınaları estiriyor. Seni çok seviyorum pırlantam.

Onunla oynamam için ''şu kadarcık vaktim kalmış'' elleriyle öyle diyor bizim ki.
Ben geldim, o şimardı. Şimdi oyun zamanı ....

Oyun oynarken birden ''şimdi ne yapsam acaba'' ''Canım değişik birşeyler yapmak istiyor'' düşünceleri içerisinde hanım efendi. Bunun ardından allığımı, rujumu ve ojelerimi yere alıp annecilik oynarken yakalım. :)))

Anne - Kız pozumuz

İnsana banyoda bile rahat vermiyor bu hatun.

Canım sıkılıyor, bakışı

Anne, Begüm ve kuzeni Zeynepece, kucak kavgası sonucu ikisi birden kucağa alındı. Bizim prenses ,kıskançlığı öğrendiği bir dönem yaşıyor. Bu nedenle, Anne başkalarıyla oynamamalı.

Şişko patates, babayla ev turunda.
Zaman su gibi akıyor. Begüm büyüyor. Sürekli kendine arkadaş istiyor. Hani, bir kardeş yapsak mı ! diye düşünmüyor değilim. Her gün, elimizde çantamız arkadaşlara oynamaya gidiyoruz. Yahut da onlar bize geliyor. Eğer kimseyi bulamazsak vay halime. Onun enerjisine yetişebilmek ne mümkün! Benim pestilim çıkıyor günün yarısında, onda tık yok. Zaten park ikinci evimiz gibi oldu. Mesele oyuncak değil, oynayacak arkadaş. Yanında biri olsun taş'la bile oynar küçük hanım.Yavaş yavaş yürümey de başladık. Yürümek bile oyun gibi geliyor ona. Bu arada ben bunları yazarken prenses uyuyordu. Fakat sesi geliyor uyandı meleğim. Hadi bakalım yemek, oyun ve park sıralamamız başlıyoooor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...